Mesaj gönder
Jiangsu ICEMA Refrigeration Equipment Co, Ltd.
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
hakkında şirket haberleri Lianyungang doğrudan soğutma bloğu buz makinesi
Etkinlikler
Kişiler
Kişiler: Ms. Dorsey
Faks: 86--18136585859
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Lianyungang doğrudan soğutma bloğu buz makinesi

2023-04-19
Latest company news about Lianyungang doğrudan soğutma bloğu buz makinesi

Jiangsu ICEMA soğutma ekipmanı, yaprak buz makinelerini, doğrudan soğutma blok buz makinelerini, tuzlu su blok buz makinelerini, tüp buz makinelerini, deniz suyu yaprak buz makinelerini, tatlı su yaprak buz makinelerini, plaka buz makinelerini, sıvı buz makinelerini özelleştirebilen bir şirkete sahiptir. pelet buz makineleri, soğutucular, buz kırıcılar, buz kesiciler, soğutma kuleleri, tırmık buz deposu, spiral buz deposu, sebze ve meyve et soğuk hava deposu, spiral buz dağıtım sistemi ve diğer ürünler.

1. Ürün tanıtımı

ICEMA doğrudan soğutma bloğu buz makinesi, endüstri teknolojisini benimser.Soğutucu ve su arasındaki doğrudan ısı alışverişi sayesinde, su tankındaki su bir süre sonra donarak buza dönüşecektir.Şu anda, kontrol sistemi otomatik olarak buz çözme moduna geçecek, ısı kullanarak Flor buz çözme, buz çözme hızı hızlıdır.Alüminyum levha malzeme buharlaştırıcı, üretilen buzun gıda ihtiyaçlarını karşılamasını ve buz küplerinin doğrudan yenebilmesini sağlamak için özel bir işlem benimser.Ek olarak, benzersiz modüler tasarım, geleneksel tuzlu su buz makinesinden çok daha küçük bir alanı kaplayarak insan gücü ve elektrik tasarrufu sağlar.

2. Uygulama alanı

Buz ürünlerinde, blok buz büyük bir dış boyuta ve dış dünya ile küçük bir temas alanına sahiptir.Erimesi kolay değil.Buzdan heykel, buz depolama, nakliye, denizde yakalama vb. için uygundur. Blok buz, farklı gereksinimlere göre çeşitli buz küpleri halinde ezilebilir.Kırma işleminden sonra buz kullanılan tüm mekanlar için uygundur.

Üç, ürün yapılandırması

1. Kompresör: Modele ve çıkışa göre, İtalyan Fujihao kompresörü veya Bitzer kompresörü veya müşteri gereksinimlerine göre seçebilirsiniz.(Geleneksel Tayvan Hanbell vidalı kompresördür)

2. Kondenser: paslanmaz çelik levha kondansatör (hava soğutma + su soğutma), bağımsız araştırma ve geliştirme, yerli orijinal.

3. Evaporatör: yüksek kaliteli, yüksek ve düşük sıcaklığa dayanıklı alüminyum alaşımlı malzeme, benzersiz akış kanalı tasarımı.Isı değişim etkisi iyidir.

5. Soğutma bileşenleri: Danfoss kalitesini benimseyin.

6. Elektronik kontrol bileşenleri: Fransız Schneider kalitesini kullanın;dolap 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

7. Ünite çerçevesi;sıcak daldırma galvanizli I-kiriş ve dikdörtgen çelik kullanılmaktadır.

8. Panel: 304 kalite paslanmaz çelik panel kullanılmaktadır.

Dört, satış sonrası servis

Firmamızın tüm ürünleri ülke çapında garantilidir, lütfen satın aldığınızdan emin olun, bakım personeli 24 saat içinde orada olacaktır.

Spesifik konfigürasyon planlaması ve tasarımı için lütfen şirket merkezini arayın!0519-81888823